?

Log in

No account? Create an account

Користуюсь переважно двома сервісами в неті, це Amazon і Ebay. Фактично більше альтернативи не існує.
Більше купую на ebay бо: вибір ширший, та й безпечніше якось. На amazon часто продавці підозрілі і пропонують інші види оплати. Був у мене випадок з Amazon не дуже приємний. Відпочиваю собі за кордоном і дістаю мейл про те, що моя доставка на наступний день прийде додому (на англійський адрес). Я був трохи шокований, бо по-перше: нічого не замовляв, друге - вже на той час виїхав з Англії. Провірив "що ж я там купив", виявилось що хтось купив собі на 500 фунтів камеру і ще якийсь гаджет. В той же день здзвонився чи написав (вже не пам'ятаю) на Амазон і транзакцію мені скасували. Акаунт амазон я тоді видалив.
  В плані доставки, Амазон швидший за ібей, може тому що, у моєму місті є Амазон, але швидше за все що фірма дбає за швидку доставку (працюють ж 24/7)
На ібеї бували випадки що продавці не завжди говорять правду. Навіть тоді коли питаєш їх напряму про стан товару. Але в принципі якщо товар зіпсутий чи пошкоджений то продавці погоджуються на повернення.
  І от нещодавно, 28 жовтня я замовив дві речі, одну з ібея, другу з Амазона. Пакунок з ібея прийшов сьогодні, з Амазона не відомо коли прийде, бо його ще не вислали. Прікол в тому, що пакунок з ібея йшов з Китаю! А те що замовляв на Амазоні знаходиться в Англії, де й живу.

Tags:

Steam railway in Wolsztyn PL 2012

  Три роки тому знімав Вольштинську паровозовню (конюшню для локомотивів) Тоді ще, це був єдиний в Європі діючий пасажирський маршрут паровоза. Паровоз їздив між містами Poznan і Wolsztyn два рази на день. Але у лютому 2014 року цей маршрут ліквідували, тому що не домовилися власники поровозовні PKP Cargo і уряд воєводства Wielkopolske (мали створити спілку, але не вийшло) Хоча ще не все втрачено, ніби перемовини ідуть і спілку таки створять. На дні Вольшина завжди організовують покази паровозів. Люди приїжджають з цілого світу щоб подивитися на діючі паровози та проїхатися в кабіні машиніста (існує такий білет)


Локомотив заїжджає у місто і паркується задом до паровозовні.Read more...+10Collapse )

Про фільтри

  Давним-давно писав статтю на фотоклюмбі про фільтри, з того часу трохи все помінялось.
Фільтрів від того часу я так і не купив, але тепер появились певні ідеї-задуми і без фільтрів цього не реалізую.
 Отже, порився знову в неті про новинки, та почитав статті і рекомендації. Пробігся по ebay і amazon (найбільші ринки де можна щось толкове знайти)
і після статті Григорія Пожванова зробив свій вибір в сторону фільтрів фірми Formatt Hitech.
  Це Британська компанія, точніше з Уельсу. Всі фільтри і аксесуари виробляються там же. Formatt Hitech має гарний сайт, де все зрозуміло і ясно описано.
До речі ціна на фільтри на Амазоні не такі "страшні" як описав Григорій Пожванов у своїй статті.
  Фільтр прикупив ND Firecrest 3.0(10 stop) + адаптер і тримач китайський але добротний, на оригінал пожлобився бо дорогий.

Perkins great eastern run 2015

11 жовтня вперше брав участь у спортивних змаганнях. Пробіг 21км повний сил. Сили розрахував вдало, бо у другій половині дистанції прискорив, останні кілометри до фінішу взагалі гнав і всіх обганяв, якийсь чувак на останніх метрах вирішив мене обігнати, але марні були його старання.
Організація заходу на чудовому рівні. Точну кількість учасників ще не знаю, але декілька тисяч точно були (поправка, біля 5000 учасників), плюс ще глядачі, яких було не мало.    Прийшовши на старт відразу знайшов свою часову групу 2h і став у чергу.
Часові групи були поділені між собою турнікетами. Часову групу вписував сам при реєстрації, зроблено то для того щоб ті хто швидше біжить вже на старті не почав доганяти тих хто повільніше. Коли учасників 200-300 то цього можна не робити, але коли декілька тисяч, то необхідно. Вздовж маршруту були пункти з водою у пляшках десь 300мл. за 200 метрів до пункту з водою висіли таблички. Велика підтримка була від глядачів. які збиралися компаніями і підтримували бігунів. Дехто роздавав солодке, власного або готового виробництва. Вздовж маршруту чергували волонтери зрідка поліція. Маршрут був промаркований так. що не можливо було загубитися. На поворотах були стрілки на жовтому фону, деколи з'являлися мітки кілометражу (трохи замало на мій погляд) Майже по всій довжині траси були глядачі, лише на ділянках автостради їх не було.
Після фінішу мені вручили одразу футболку (у кожного питаються розмір) потім дали торбу. У торбі була медалька, ізотонічний гель, солодка вода у вигляді порошку, брошурки, ваучер на 10 фунтів на спортивні товари і сама торба бавовняна. Після фінішу можна було підживитися бананами і здаються якась вода солодка була і звичайна.
Перший досвід подібного роду змагань отримав. Море задоволення і радий що вклався у запланований час.
  Через декілька днів організатори прислали мейл, що у них фото де я біжу і пропонують купити їх. Ціна за світлину 9 фунтів (халява) При тому 5 з 6  фото що мені прислали у вигляді привюшок  майже одинакові (зроблені в тому самому місці) а фото фінішу мені жінка краще зробила )))
  Ще через декілька днів прислали додаток до медальки де вигравіювано (точніше сказати надруковано) моє імя і час фінішу. От такі "пироги".

P.S. Всі фото робив з GoPro з нагрудного ремня.

Стою в серзі у своїй часовій групі. Жовті таблички показують де саме часова група починається.Read more...+11Collapse )
Ходив в суботу та неділю 5-6 Вересня на виставку старих машин, тракторів та мотоциклів. Трохи розчарований тим, що мало було представлено машин. Організатори обіцяли ніби більше 500 екзеплярів, але по моїх підрахунках було ледве 200. Багато марок не було представлено, хоча вони є досить популярні на острові (такі як Порше, Ролс-Ройс, Ауді). Дивно якось учасники приїжджали на саме шоу, тобто початок для відвідувачів запланований на 10:30, а біля 12год деякі учасники тільки з'їжджалися. На шоу відкрив для себе нові-старі марки про які навіть і не чув.

Austin Sixteen 1932

Read more...+36Collapse )

Знов про пиво

Після 5 тижнів від дня варки Mexican style я у захваті від пива. Пиво прояснилось чудово і має гарний колір (виглядає як після фільтрації) невеликий осад присутній на дні пляшки.
Пиво дістало "тіла" не порівняти з магазинним. Тепер залишилось витримати декілька місяців щоб розвіяти міф, що живе пиво не може довго стояти бо скисне.
Помітив одну річ, якщо ви збираєтесь пити не фільтроване пиво, почекайте поки осядуть дріжджі на дно. Дріжджі зробили свою роботу і мусять біти на дні, у іншому випадку вони придадуть пиву гіркого смаку, що зіпсує в цілому враження  від пива.
   Кажуть що пиво all graine ще смачніше від концентрату, цікаво яке воно на смак, бо навіть з концентрату дуже смачне.

Sweet Newkie brown Варка №3

Сьогодні зварганив третю варку, на цей раз темний ель з англійських компонентів, від себе додав чорнослив (литовський чи латвійський) 150гр.+ 15 грам хмелю Ahtanum T90 USA. Варив 15хв. більше ні, бо солод охмелений.
Скажу, що попередній лагер дуже сподобався. Продегустую потім цей ель, якщо вийде так собі, то почну варити тільки лагери, вони мені більше смакують.
Щільність вийшла 1036, тобто 9% по Плато трохи слабувато, але дам добре збродити щоб мало ABV не менше 4% Я дивуюсь як це по їх інструкції на 23л. має вийти щільність 1040, я стараюсь менше води давати і завжди ледве дотягую до 1040. Та й що то за пиво темне 4%алк.? я привик до реалій українських що має бути 5,5-6% не менше.  Вчора відкоркував пляшечку нового розливу. Сьогодні вирішив описати бо вчора якось не до того було.
по попередніх підрахунках пиво вийшло 4,2% Початкова щільність вийшла 10% в принципі в нормі, хоча могло бути й 12%.
Пиво досить сильно просвітлилося, осад не великий присутній на дні. Піна сильна, але швидко осідає. На смак відсутній присмак дріжджів (недавно пив Franziskaner так у ньому смак дріжджів сильно відчутно) що дуже тішить, чути гіркоту і кислинку лайму. Після-смак майже відсутній. Присмаку м'яти не чути. На запах чути дріжджі. Колір пива - помаранчево-жовтий, гарний.
У наступне пиво додам більше хмелю і чорнослив. Напевно щось з темних або напівтемних сортів зроблю.
 От пю то пиво і думаю на яке воно подібне? Тяжко сказати...дуже гарно просвітлилося, тільки коли виливаю решта з пляшки то стає мутне. Цікаво буде спробувати його місяців за 2-3. кажуть пиво тоді стає кращим, набирає тіла. Але чи не вип'ю до того часу, то питання. Хто пив моє пиво зі знайомих. кажуть дуже добре, але чи з чемності чи дійсно так?!!

Ось довго відтягував гуму заміну дисків та колодок гальмівних. Вже відчутно було що машина слабше гальмує та й скрип появився при поворотах.
Купив на ebay комплект оригінальних запчастин (ціна була як за не оригінальні замінники) також докупив декілька інструментів і приступив вчора до діла.
Робив це вперше, колись міняв колодки в барабанному механізмі. В неті найшов гарну інструкцію з фотографіями і описом процесу.

Початок процесу...Read more...+6Collapse )

Кросівки для бігу. Тест

   Сьогодні протестував свої нові "капці" для бігу. Замучили мене мої попередні Adidas Kanadia TR4, стопа у них дуже потіла.Тому подумував над літнім варіантом, та й для ровера хотів знайти щось без шипів які на Адідасах (не зручно на педалях лежить нога)Порив нет і знайшов не погані, за гарну ціну Puma Faas 100R. Сьогодні пробіг в Puma вперше і одразу результат скочив ))) можливо вплинуло на результат те, що я відпочив два дні від бігу та й погода була прохолодна. Взагалі вважаю що добре мати дві пари різного взуття для бігу і різні пори року Осінь-Зима та Весна-Літо.На зиму більш закрите взуття, щоб не продувалося при бігу. Літом, продувне при бігу та легке. Обидві пари взуття я брав на пів-розміра більші ніж звичайне взуття, це щоб не натирали стопи.
  Отже, які відчуття від обох пар. У Адідасах я бігав два роки не інтенсивно, в сумі пробіг 391км. з вигляду виглядають майже як нові. Нічого не протерлося чи порвалося, навіть напис на устілці кросівка не витерся. Побачимо що буде з ними після 2000км. стільки б мали витримати порядні кроси. Бігати в Адідасах зручно, але літом у них сильно потіє стопа і при дистанціях біля 10км і більше будуть натирати пальці, тому рекомендую їх для прохолодної пори року, або для малих дистанцій по пересічній місцевості. Puma, легесенькі. відчуття після адідасів як босий біжиш. Літом провітрюється стопа. Після бігу шкарпетка була легко волога. Підошва м’яка. Більше нічого сказати не можу, подивимось після пари сотні кілометрів як себе проявлять.

Puma Faas 100R Вага кросівка 181г це дані не виробника, сам важив.


Read more...+1Collapse )

Profile

film35mm
Про фотографію та життя-буття

Latest Month

February 2017
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner