?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

  Нещодавно придбав фільтр ND Resin 3.0 від Formatt-Hitech. Фільтр був запакований у прозорий конверт без жодних забезпечень від подряпин. Коли витягнув фільтр і покрутив його в руках, то виявилось, що це якась звичайна пластмаска (уважно не прочитав, що це Resin) Також на просвіт фільтр забарвлює в червонавий відтінок.  Подумав, що якщо буду його юзати і витягувати постійно з цього фолдера, то порисується він швидко, якось ця перспектива мене не тішила. Вирішив його повернути, дякуючи сервісу Amazon це робиться безкоштовно, друкується бар-код для кур'єра і ліпиться це на пачку. Кур'єр приїжджає і забирає, от і все. Вчора замовив новий фільтр, також від Formatt-Hitech, але цього разу  вибрав модель Firecrest 100X100 2.4 (X8) які виробляються з 2мм скла та покривають рідкоземельними металами. А сьогодні кур’єр його доставив додому (у Amazon часом доступна така опція, як доставка на наступний день, при тому Amazon постійно присилає мейли коли прийде кур'єр і якщо дата не пасу, то можна змінити на іншу) Ціна цього фільтра більша у 1,5 рази від плаcтмасового, але ця різниця вже візуально відчутна коли отримуємо коробочку з фільтром. Фільт знаходиться у пластмасовій упаковці, всередині якої знаходяться губки. У такому фолдері фільтр спокійно можна перевозити де тільки потрібно. Сам фільтр важкий, відчувається що це скло, а не пластик.

Коробочка з фільтром всередині


В коробці був ось такий пластмасовий чохол. Сам фільтр загорнутий в червоне. Функція маленького квадрата з губки не зрозуміла.


Сам фільтр


Ціла система в зборі


  Окремо хочу сказати за систему яка тримає фільтр. Оригінальна від Formatt-Hitech класна, розбірна але й коштує десь більше 50 фунтів, то дорого, тому вирішив брати стороннього виробника але не гіршої якості. Знайшов ось таку від SERK вийшло десь 14 футів. Також розбірна, ще й з запасною рейкою та кільце-перехідник на два діаметри 77 і 82мм. Можна звичайно знайти й інших виробників, щось подібне до цього робить Zomei.

Система під фільтр від SERK


P.S. Для тих хто бажає купити фільтри чи якісь малі приблуди для себе, можу привезти до Львова або Києва. Буду 18 січня.

Profile

film35mm
Про фотографію та життя-буття

Latest Month

February 2017
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner